BUCHNER Hans (Stuttgart 1856 - Monachium 1941)
olej, płótno,
64.5 x 48
sygn. po prawej: H Buchner | München
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 73,5 x 87 cm;
sygn. z lewej: H. Buchner / München
olej, płótno,
64 x 83 cm
sygnowany p.d.: H Buchner | München
olej, płótno,
70.5 x 82.5 cm
sygnowany po prawej przy krawędzi: H Buchner | München
olej, płótno,
74 x 56.5 cm
sygnowany po prawej u dołu: H. Buchner | München
Kosz różnobarwnych go¼dzików, ok. 1890
olej, płótno,
78 x 98.5 cm
sygnowany p.d.: H Buchner | München.
Na odwrocie płótna dwa okrągłe stemple z uskrzydlonym smokiem i napisem: K.WILLIN | MöNCHEN