VENNE van der Adolf (1828 Wiedeń - 1911 Schweifurt)
olej, płótno, 122 × 90,5 cm
sygn. i dat. l. d.: A. van der Venne München/1898
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 122 × 90,5 cm, sygn. i dat. l.d.: A. van der Venne München/1898
olej, płótno, 122 × 90,5 cm
Odpoczynek w zagrodzie, 1858 r.
olej, płótno, 29,5 × 38 cm
sygn. i dat. l. d.: A. van der Venne. 858.
olej, płótno,
46 x 80 cm
sygnowany l.d.: A van der Venne
olej/płótno,
49 x 68 cm
sygnowany i datowany l. d.: `A. van der Venne | 1897`
olej/płótno, 68 x 90 cm
olej, płótno,
82.5 x 121.7 cm
sygnowany p.d.: A van der Venne. | 896
JEŹDZIEC I KONIE NA BRZEGU RZEKI, 1877
olej, płótno,
103 x 125 cm
sygnowany l.d.: A van der Venne 77