BOGDANOWICZ Ignacy (1920-1989)
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna, 89 x 89 cm (każdy)
olej na płótnie, 61 x 50 cm,
sygnowany na l.g. brzegu (nabitym na krosno) "I. Bogdanowicz 87"
olej na płótnie, 61 x 50 cm,