GAJEWSKI Mariusz (ur. 1971)
mokry kolodion, papier; 48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu: Z cyklu "Zona" Mariusz Gajewski, 2018.
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAJEWSKI Mariusz (ur. 1971)
olej na płótnie, 100 x 130 cm, sygn.
GAJEWSKI Mariusz (ur. 1971)
fotografia czarno-biała, papier Ilford Perl Paper na piance poliuretanowej, 60 x 60 cm (arkusz); sygn. na odwrocie: GAJEWSKI MARIUSZ, Z CYKLU TASCA NR 12; wydruk autorski, nakład: 2/3
GAJEWSKI Mariusz (ur. 1971)
fotografia czarno-biała, papier Ilford Perl Paper na piance poliuretanowej, 60 x 60 cm (arkusz); sygn. na odwrocie: GAJEWSKI MARIUSZ, Z CYKLU TASCA NR 2; wydruk autorski, nakład: 2/3
GAJEWSKI Mariusz (ur. 1971)
fotografia czarno-biała, brom, papier,
28,5 x 28,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d. na passe-partout: Gajewski Mariusz 04, w l.d.: Autoportret;
odbitka autorska, nakład: 1/3
GAJEWSKI Mariusz (ur. 1971)
sygn. i dat. p.d. na passe-partout: Gajewski Mariusz 04, w l.d.: Fortepian;
odbitka autorska, nakład: 1/3
GAJEWSKI Mariusz (ur. 1971)
fotografia czarno-biała,
28,5 x 28,5 cm (w świetle passe - partout);
sygn. ołówkiem p. d. Gajewski Mariusz `04; z tyłu flamastrem 1/3
GAJEWSKI Mariusz (ur. 1971)
fotografia czarno-biała,
sygn. ołówkiem p. d.: Gajewski Mariusz `04; l. d.: Autoportret; z tyłu flamastrem: 2/3