KAZIMIERSKA Magdalena (ur. 1969)
olej, płótno, 100x50 cm
opisany na odwrocie: XI.2010 MAGDA KAZIMIERSKA
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK
Lilie, granatowe koła, 2017 r.
olej/płótno, 50 x 100 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: '2017 | MAGDA KAZIMIERSKA'
olej/płótno, 50 x 80 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAGDA KAZIMIERSKA | 2018'
olej/płótno, 20 x 27 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAGDA KAZIMIERSKA | 2017 r.'
olej//płótno, 19 x 25 cm,
Z cyklu 'kwiat w środku' - tulipany, krata blue, 2014 r.
olej/płótno, 100 x 50 cm
olej/płótno, 21 x 26 cm, sygnowana i datowana na odwrociu: ' MAGDA KAZIMIERSKA | 2017 '
olej/płótno, 20 x 23 cm, sygnowana i datowana na odwrociu: 'MAGDA KAZIMIERSKA | 2017'
Groszek czerwony na stoliku, 2014 r.
olej/płótno, 100 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'IX.2014 | MAGDA KAZIMIERSKA'
olej/płótno, 100 x 70 cm,
olej/płótno, 50 x 80 cm,
olej/płótno, 130 x 180 cm, sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAGDALENA KAZIMIERSKA | I 2018'
olej/płótno, 100 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'VIII 2017 | MAGDA KAZIMIERSKA'
olej/płótno, 100 x 50 cm,
olej/płótno, 100 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: '2016 | MAGDA KAZIMIERSKA'
60 x 73 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: '2010 | Magda Kazmierska'
olej/płótno, 100 × 110 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: "2014 MAGDA KAZIMIERSKA"
olej, płótno, 93 x 52,5 cm;
sygn. na odwrocie: VIII 2003 / M. KAZIMIERSKA
olej na płótnie, 100x50 cm
olej, płótno;
92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA
olej/płótno, 47 x 97 cm
opisany na odwrocie: XII 2005 m. kazimierska
olej, płótno; 92 x 49 cm;
olej, malarstwo, 50x100 cm
olej, płótno,
93 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA
estymacja 2 000 - 2 500 zł
olej, płótno,
97 x 49 cm
sygn. i opisany na odwrocie: VII 2005 / M.KAZIMIERSKA
estymacja 2 500 - 2 800 zł
olej, płótno,
97 x 47 cm
sygn. i opisany na odwrocie: VIII 2005 / M.KAZIMIERSKA
estymacja 2 000 - 2 500 zł
olej, płótno,
95 x 49 cm
sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA
estymacja 2 000 - 2 500 zł
Olej na płótnie
96x47 cm
olej, płótno,
99 x 58,5 cm;
olej, płótno
97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
olej/płótno,
46 x 93 cm
olej, płótno, 97,5 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
olej na płótnie
92x47cm
2004
* cena gwarantowana
akryl, płótno, 50x100 cm
akryl/płótno,
100 x 50 cm
sygn. i dat na odwrocie: `X 2008 / MAGDA KAZIMIERSKA`
olej, płótno
50x100 cm
olej, płótno
96 x 52 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2007 / MAGDA KAZIMIERSKA
olej, płótno
96 x 52 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: IX 2004/ MKAZIMIERSKA
olej, płótno,
96 x 52 cm;
olej, płótno, 95 x 51 cm;
opisany na odwrocie: X 2007 / M. KAZIMIERSKA
olej, płótno, 97 x 48 cm;
opisany na odwrocie: I 2006 / M. KAZIMIERSKA
wymiary: 91 x 48 cm
olej na płótnie
2004
olej, płótno, 97 x 52 cm; sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno, 97 x 53 cm; sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno, 97 x 52 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno, 97 x 53 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
olej, płótno, 97 x 47 cm; sygn. i opisany na odwrocie
olej, płótno, 97 x 49 cm; sygn. i opisany na odwrocie
olej, płótno, 95 x 46 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na płótnie: III 2007 / MKAZIMIERSKA
Niebieski kwadrat w paski, 2001
olej, płótno, 93 x 52 cm,
dat. i sygn. na odwrocie: VI 2001 / M. KAZIMIERSKA
Mieczyk czerwony, prostokąt, 2006
olej, płótno, 93 x 49 cm;
dat. i sygn. na odwrocie: VII 2006 / M. KAZIMIERSKA
Olej, płótno, 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
olej, płótno, 94 x 55 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
olej, płótno, 94 x 49 cm;
dat. i sygn. na odwrocie na płótnie:
I 2006 / M. KAZIMIERSKA
Żółta orchidea, białe kwadraciki, 2006
olej, płótno, 97 x 48 cm;
I 2006 / M. KAZIMIERSKA
Amarylis na kratce burberry`s, 2005
olej, płótno
97 x 47 cm; sygn. na odwrocie
olej, płótno, 97 x 47 cm;
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 54 x 96 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na płótnie:
IV 2005/ M.KAZIMIERSKA
Storczyk w doniczce na zielonym, 2005
olej, płótno, 93 x 51 cm,
sygn. i dat. na odwrocie
Amarylis, różowy kwadrat, 2005
olej, płótno, 97 x 53 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie: V 2005/ M.KAZIMIERSKA;
Na odwrocie na zawiniętym płótnie na krośnie malar. tytuł obrazu: j.w.