ZABOKLICKI Wacław (1879-1959)
olej na płótnie, 83 x 97,5 cm,
sygnowany p.d. "W. Zaboklicki"
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZABOKLICKI Wacław (1879-1959)
ZABOKLICKI Wacław (1879-1959)
ZABOKLICKI Wacław (1879-1959)
olej na płótnie,
83 x 97,5 cm,
ZABOKLICKI Wacław (1879-1959)
ZABOKLICKI Wacław (1879-1959)
piórko, akwarela,
11,1 x 14,3 cm w świetle passe-partout,
sygnowane p.d. "WZaboklicki / Monachjum 1903"
ZABOKLICKI Wacław (1879-1959)
olej na płótnie, 74 x 85 cm
sygnowany l.d.: "W Zaboklicki"
na odwrocie: pieczątki składu przyborów malarskich Iskra & Karmański Kraków oraz Juliana Burofa z Warszawy.