HOŁÓWKO Tadeusz (ur. 1929)
olej, płótno, 65 x 54 cm, 71,5 x 60,5 cm (oprawa),
sygn. p.d.: HOŁÓWKO
cena wywoławcza: Wykup abonament
HOŁÓWKO Tadeusz (ur. 1929)
olej, płótno, 73 x 60 cm, 78 x 64 cm (oprawa), sygn. p.d.: T. Hołówko
HOŁÓWKO Tadeusz (ur. 1929)
olej, płótno, 69 x 64,5 cm, oprawa: 77,5 x 73 cm,
sygn. p.d.: T. Hołówko
HOŁÓWKO Tadeusz (ur. 1929)
HOŁÓWKO Tadeusz (ur. 1929)