BUJNOWSKA Aleksandra (ur. 1979)
olej, płótno
60x80
sygnowany na odwrocie: "ALEKSANDRA BUJNOWSKA | »ZIELONO-CZARNE« 2016 | OLEJ NA PŁÓTNIE | 60x80 cm"
cena wywoławcza: Wykup abonament
Czarna sukienka (At Home), 2014
olej, płótno; 50 x 60 cm
sygnowany na odwrocie: "CZARNA SUKIENKA" 2014
Technika: olej na płótnie
Data powstania: 2015
Wymiary: 25 x 25 cm
olej/długopis/płótno, 20x20 cm i 20x20 cm
Estymacja: 2200 - 2800 zł
olej/długopis/płótno, 15,5x15,5 cm, 12,5x12,5 cm, 12,5x12,5 cm
Estymacja: 2200 - 2800 zł
olej, płótno, 50 x 40 cm
olej na płótnie
120x120