VASINA Dariusz (ur. 1964)
Człowiek, który minął się z własnym przeznaczeniem, 1994
akwaforta, akwatinta barwna, papier;
33,5 x 49,5 cm (odcisk płyty), 54 x 75,8 cm (wymiar arkusza);
u dołu napis autorski wraz z sygnaturą: 27/40 Człowiek który minął się z własnym przeznaczeniem Dariusz Vasina 1994 (ołówkiem).
cena wywoławcza: Wykup abonament
VASINA Dariusz (ur. 1964)
druk cyfrowy / papier, 40 x 30 cm, sygn.
VASINA Dariusz (ur. 1964)
druk cyfrowy / papier, 24,5 x 33,5 cm, sygn.
VASINA Dariusz (ur. 1964)
druk cyfrowy / papier, 31 x 23,5 cm, sygn.
VASINA Dariusz (ur. 1964)
VASINA Dariusz (ur. 1964)
VASINA Dariusz (ur. 1964)
olej, płótno, 30 x 25 cm
VASINA Dariusz (ur. 1964)
Dirk Bogarde w Wenecji II,2013
olej, płótno, 30 x 25 cm
VASINA Dariusz (ur. 1964)
Dirk Bogarde w Wenecji III,2013
olej, płótno, 30 x 25 cm
VASINA Dariusz (ur. 1964)
VASINA Dariusz (ur. 1964)
VASINA Dariusz (ur. 1964)
VASINA Dariusz (ur. 1964)
akwaforta/papier,
69,5 x 51 cm,
sygn.
VASINA Dariusz (ur. 1964)
Najlepszy przyjaciel Rafaela, 2009r.
akwaforta/papier,
16,5 x 18,5 cm,
sygn.
VASINA Dariusz (ur. 1964)
"Dom w którym urodził się Rafael" wg XIXw ryciny, 2009 r.
akwaforta / papier, 44 x 30,5 cm, sygn.
VASINA Dariusz (ur. 1964)
Człowiek, który się minął z przeznaczeniem, 1996
akwaforta, akwatinta kolor/papier, 34 x 48 cm