HOLESZ Ludwik (1921-1999)
olej/płótno, 38,5 x 58,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'L Holesz | 1970'
na odwrociu plakieta z dedykacją: 'Przewodniczącemu Rady Państwa | Marszałkowi Polski | Towarzyszowi M. Spychalskiemu | górnik Kopalni Moszczenica | L. Holesz | Rybnicki Okręg Węglowy 1970 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
HOLESZ Ludwik (1921-1999)
olej, płyta, 85 x 132,5 cm,
sygn. p.d.: L. Holesz 68.
HOLESZ Ludwik (1921-1999)
olej, płyta, 45,5 x 60,5 cm,
sygn. p.d.: L. Holesz / 1968 r.
Na odwrocie naklejka ze stemplem: Galeria Sztuki / "Rodziny Holesz" / 44-266 Świerklany / ul. Kucharzówka 34 / tel. 305 127.
HOLESZ Ludwik (1921-1999)
olej, płótno, 45 x 60 cm,
sygn. p.d.: Holesz L. / 1973
Na odwrocie dwie pieczęcie autorskie: Holesz Ludwik / Świerklany Dolne / ul. Kucharzówka 38 / pow. Rybnik / Poland. Na górnej listwie krosien naklejka z tekstem długopisem: "Prehistoria" / 45 x 60 cm.
HOLESZ Ludwik (1921-1999)
olej, płyta, 56 x 64 cm,
sygn. p.d.: L. Holesz / 1989 r.
Na odwrocie naklejka ze stemplem: Galeria Sztuki / "Rodziny Holesz" 44-266 Świerklany / ul. Kucharzówka 34 / tel. 305 127. Do obrazu dołączony certyfikat z informacją o zakupie obrazu od Weroniki Holesz-Kurzydym w 2011 (stempel galerii i podpis: Holesz Weronika).
HOLESZ Ludwik (1921-1999)
olej, płyta, 40,7 x 58,5 cm,
sygn. p.d.: L. Holesz 1974
HOLESZ Ludwik (1921-1999)
olej, płyta pilśniowa, 45 x 64,5 cm
sygn. p.d.: L. Holesz / 1959
HOLESZ Ludwik (1921-1999)
olej, płyta pilniowa, wym.: 45 x 60 cm
sygn. p.d.: Ludwig Holesz / 1996;
Na odwrocie pieczątka galerii sztuki rodziny Holeszów w Świerklanach.