HENDRICH Herman (1856 - 1931)
Baśń starogermańska: Ondyna i Hildebrandt, 1896 r.
olej/płótno, 111 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'H. Hendrich | 1896'
cena wywoławcza: Wykup abonament
HENDRICH Herman (1856 - 1931)
olej/sklejka, 46 x 67 cm
sygnowany p.d.: 'Hendrich'
opisany i sygnowany na odwrociu: 'gr[osse] Steich mit Koppe | Hermann Hendrich | In Schreiberhau'
HENDRICH Herman (1856 - 1931)
olej/płótno, 111 x 80 cm
HENDRICH Herman (1856 - 1931)
Olej, płótno; 100 x 75 cm
Sygnowany l.d.: Hendrich
HENDRICH Herman (1856 - 1931)
olej/płótno, 79 x 54 cm
sygnowany l.d.: `Hendrich`
HENDRICH Herman (1856 - 1931)
olej/płótno, 111 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: `H. Hendrich | 1896`
Estymacja 10 000 - 15 000 zł
HENDRICH Herman (1856 - 1931)
HENDRICH Herman (1856 - 1931)
HENDRICH Herman (1856 - 1931)