FARA Józef (1908 - 1973)
olej, tektura; 60 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Józef Fara / 1941.
cena wywoławcza: Wykup abonament
FARA Józef (1908 - 1973)
FARA Józef (1908 - 1973)
DRZEWA PRZY POLNEJ DRODZE, 1941
Olej, tektura; 60 x 46 cm
Sygnowany l.d.: Józef Fara | 1941.
FARA Józef (1908 - 1973)
akwarela, papier, 16,8 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Józef Fara 66
FARA Józef (1908 - 1973)
olej, płótno, wym.: 55 x 75 cm, sygn. l.d.: Józef Fara Morskie Oko
FARA Józef (1908 - 1973)