GROSZ George (1893 - 1959)
litografia, papier, 34 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Grosz (na płycie);
cena wywoławcza: Wykup abonament
GROSZ George (1893 - 1959)
sygn. p.d.: Grosz 29 (na płycie)
GROSZ George (1893 - 1959)
GROSZ George (1893 - 1959)
litografia, papier, 35 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Grosz (na płycie)
GROSZ George (1893 - 1959)
Pogawędka, 1922 avers: Szkic czterech postaci
tusz pióro, papier,
38.3 x 56 cm
Avers: sygnowany atram. p.d.: GROSZ, napis oł. l.d.: 36, przy d. kraw. l.: 0,451, p. nieczytelny znak