EJSMOND-ŚLUSARCZYK Marek (ur. 1974)
akryl, płótno, 62x95 cm
opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2018 Galaxy
cena wywoławcza: Wykup abonament
obraz akrylowy, 46x61 cm,
opisany na odwrociu
Stosunki przestrzenne (1), 2013 r.
akryl na płótnie, 50 x 61 cm, sygn.
Stosunki przestrzenne (2), 2013
akryl, płótno, 50.00 x 61.00 cm
opisany na odwrocie: Stosunki przestrzenne (2) Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2013 r.
13,7 miliarda lat temu z cyklu Stosunki przestrzenne (2), 2013
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
opisany na odwrocie: 'Marek Ejsmond-Ślusarczyk | 2013 r. | Stosunki przestrzenne (2/3) | > 13,7 miliarda lat temu <'
2014 - wystawa doktorska, Pałac Czapskich, Akademia Sztuk Pięknych, Warszawa
Stosunki przestrzenne (2), 2012
akryl, płótno, 60x73 cm kompozycja, 64x77 cm w oprawie
opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2012 R. AKRYL, 60x73 cm STOSUNKI PRZESTRZENNA (2)
13,7 miliarda lat temu z cyklu Stosunki przestrzenne, 2013
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
opisany na odwrocie: 'Marek Ejsmond-Ślusarczyk | 2013 r. | Stosunki przestrzenne (1/3) | > 13,7 miliarda lat temu <'
akryl, płótno, 90 x 120 cm, opisany na odwrocie: 'Marek Ejsmond-Ślusarczyk | 2013 r. | Stosunki przestrzenne (2/3) | > 13,7 miliarda lat temu <'
Stosunki przestrzenne (3), 2015
akryl, płótno, 50x60cm
opisany na odwrocie: Marek Ejsmond - Ślusarczyk 2015r.
akryl na płótnie, 70 x 70 cm, sygn.
akryl, płótno, 54x73 cm
akryl, płótno; 90 x 130 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Marek Ejsmond - / - Ślusarczyk / 2012 / ELIZJUM (2) / AKRYL 90 x 130 cm
Obraz zatytułowany Elizjum (2) jest częścią materiału zebranego przez artystę do wystawy pracy doktorskiej; był eksponowany w Pałacu Czapskich - siedzibie warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.
13,7 miliarda lat temu II, 2013
akryl, płótno; 90 x 120 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie
Marek Ejsmond-Ślusarczyk / 2013 r. / Stosunki przestrzenne (2/3) / > 13,7 miliarda lat temu II <
akryl, płótno, 110 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 62x95 cm
akryl, płótno, 62x95 cm
akryl, płótno, 54x65 cm
opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk
cykl Studium przedmiotu 2009 r. Akryl
Akryl na płótnie, 3 x 90 x 90 cm
Stosunki przestrzenne (29/09), 2015
akryl, płótno, 73 x 92 cm,
sygn. na odwrocie: ‘Marek Ejsmond | - Ślusarczyk | 2015. | cykl: Stosunki | przestrzenne (29/09)`
akryl, płótno, 54x73 cm
opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2015
akryl na płótnie, 73 x 92 cm
akryl na płótnie, 54 x 73 cm, sygn.
akryl/nitro na płótnie, 90 x 100 cm
Akryl na płótnie, 80x80cm
Akryl na płótnie, 80 x 100 cm
akryl na płótnie, 90 x 90 cm, sygn.
akryl/płótno, 37,5 x 44,5 cm, sygn.
akryl, płótno, 50x61 cm
opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2011 >Stosunki przestrzenne<
Stosunki przestrzenne NOKTURN (2)
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
akryl, płótno, 55x46 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2011 ARGONAUTA AKRYL/
Studium przedmiotu, 2011/2012 r.
akryl/płótno,
50 x 50 cm,
sygn.
akryl/płótno, 33x41 cm
sygn. i opisany na odwrociu /Marek Ejsmond-Ślusarczyk >Argonauta< (1) 2010/
akryl, płótno,
70 x 70 cm
na odwrocie:Marek/Ejsmond-/-Ślusarczyk/2011r/Stosunki/przestrzenne
akryl, płótno, 33,5 x 41 cm,
sygn. dat. i opis na odwrocie
akryl, płótno,
63x70 cm,
sygn. I opisany na odwrocie /Marek Ejsmond-Ślusarczyk X 2009 R. >Tsuba
akryl, płótno, 73x92 cm
akryl/płótno
50 x 61 cm
sygn.
olej, płótno;
50 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2009 r.
bez tytułu, z cyklu: Studium przedmiotu, 2008
akryl, płótno,
73 x 92 cm,
akryl, płótno,
46 x 61 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Marek / Ejsmond- / -Ślusarczyk 2004 R
Akryl, płótno, 50 x 70cm;
Sygn na odwrocie: Marek-Ejsmond/Ślusarczyk/Studium przedmiotu 2010/(1000)/akryl 50x70
akryl, płótno;
100 x 100 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2009 r. Stosunki przestrzenne KROPLA
akryl, płótno,
80 x 80 cm
sygn. na odwrocie, u góry: Marek
Ejsmond-Ślusarczyk / CYKL - STUDIUM PRZEDMIOTU / AKRYL 2009
akryl/płótno,
60 x 73 cm,
sygn.
Meduza, Sfera podmiejska, 2009
akryl, płótno,
90 x 90 cm,
sygn na odwrocie: Marek Ejsmond - Ślusarczyk Meduza 2009
akryl, płótno,
73x100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
akryl, płótno,
90x90 cm
Z cyklu Studium przedmiotu, 2008-2009 r.
akryl/płótno,
60 x 81 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
Akryl, płótno;
73 x 54 cm
Sygn. na odwrocie: Marek Ejsmond Ślusarczyk/ akryl/ studium przestrzeni (5)
akryl, płótno;
116 x 89 cm;
sygnowany na odwrocie: Marek Ejsmond - Ślusarczyk, 2009 r., Kamień (sygn. podwójna)
akryl, płótno
60 x 73 cm
sygn. na odwrocie: Marek Ejsmond Ślusarczyk/ 2008 R. NOKTURN (1)
akryl/płótno,
115 x 130 cm
akryl/płótno,
180 x 90 cm
akryl, płótno;
70 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk/ akryl 2008/ STUDIUM PRZEDMIOTU
akryl, płótno; 110 x 130 cm
sygn. na odwrocie Marek/ Ejsmond-Ślusarczyk
akryl, płótno, 110x89 cm
Stosunki przestrzenne-cięty, 2008 r.
akryl, nóż, olej, 75 x 120 cm, sygn.
akryl/płótno,
81 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie: `Marek Ejsmont / - Ślusarczyk / 2009 r. 81 x 100 cm / akryl, płótno`
akryl na płótnie
30x40 cm
Stosunki przestrzenne Elizjum, 2007
akryl/płótno
50 x 60 cm
olej, płótno,
115x115 cm
akryl/płótno,
75 x 110 cm,
sygn.
akryl, płótno, 118x60 cm
akryl, płótno, 150x90 cm
akryl na papierze, 50 x 70 cm
akryl na papierze, 50 x 70 cm
akryl na papierze, 50 x 70 cm
akryl, płótno, 150x90 cm