FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
akwarela, papier, 32 x 42 cm
sygn. i dat. l. d.: F. FRANIC 1921
cena wywoławcza: Wykup abonament
FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
Olej, tektura, 36,5 x 27 cm, niesygn.
FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
Olej, tektura, 31,5 x 21,8 cm,
sygn. l.d.: Felix Franić 1929
FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
olej/płótno, 53,5 x 41 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Felix Franic | 1900`
FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
olej, deska w formie kartusza,
52 x 40,5 cm;
sygn. p. g.: Felix Franic 1932
FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
Olej na płótnie
Syg. i datowany l.d.
41 x 35,5 cm
FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
Olej, płótno,
42 x 62 cm,
sygn. l.d.: Felix Franic 1900. Po konserwacji
FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
sygn. dat. p.d.
akwarela, gwasz, tektura
22.8x16 (w świetle passe-partout)
FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
olej, tektura,
44,5 x 35,8 cm;
sygn. p. d.: Felix Franic / 1923
FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
olej, tektura, 46 x 32,5 cm;
sygn. l.d.: Felix Franić / 1928
FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
olej, p?ótno, tektura,
wym.: 40 x 51 cm,
sygn. p.d.: Felix Franic 1939
FRANICZ Feliks (1871 - 1937)
olej, płótno,
52,5 x 78,5 cm;
sygn. l.d.: Felix Franić 1919