SERAFIN Włodzimierz (1905 - ?)
akwarela, papier,
36 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wł Serafin 1971 (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno;
73,5 x 60 cm
Sygnowany czerwonym olejem l.d.: WSerafin 1972
W 1932 ukończył studia na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Brał udział w Ogólnopolskiej Wystawie Plastyki, oraz w wystawie "Piętnastolecie" w Muzeum Narodowym w Warszawie.
akwarela, papier, 37,5 x 51,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Wł. Serafin / 1970 (ołówkiem)
olej, płótno, 64 x 50 cm;
sygn. l. d.: W Serafin; data p. d.: 80
sygn. p. d.: Wł. Serafin / 1970 (ołówkiem)
Olej, płótno;
73,5 x 60 cm
Pastel, papier; 34 x 50 cm
Sygnowany p. d.: W. Serafin 1952