PTAK Grzegorz (ur. 1977)
akryl na płótnie
55 x 46 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
Zapach kawy ...Muzyka..., 2007 r.
olej na płótnie, 45 x 35 cm, sygn.
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
olej na płótnie, 55 x 46 cm, sygn.
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
akryl, werniks/płótno, 40 x 50 cm,
sygn.
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
akryl na płótnie
55 x 46 cm
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
akryl na płótnie
55 x 46 cm
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
Niezwykła opowieść o dobrym Florentynie, 2010 r.
akryl/płótno
50 x 60 cm
sygn.
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
Łagodność - z cyklu Zimowa Baśń, 2006 r.
olej/płótno,
45 x 35 cm,
sygn.
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
Niespodziewana miłość?, 2008 r.
olej/płótno, 38 x 55 cm, sygn.
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
Nasze wspólne sekrety? 2008 r.
olej/płótno, 46 x 33 cm, sygn.
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
akryl/płótno,
45 x 35 cm,
sygn.
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
akryl/płótno, 50 x 40 cm, sygn.
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
Akryl, płótno
45x55 cm
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
akryl/płótno, 46 x 33,5 cm., sygn.
PTAK Grzegorz (ur. 1977)
akryl/płótno, 45 x 35 cm, sygn.