BACHORCZYK Bogusław (ur. 1969r. Sucha Beskidzka)
technika własna, olej/płótno, 24 x 30 cm
sygnowany l.d.: ‘B. Bachorczyk’
opisany na rewersie, na blejtramie: ‘B. Bachorczyk 2012 | (SYTUACJA PODBRAMKOWA)’
cena wywoławcza: Wykup abonament
Technika: olej na płótnie, nić
Data powstania: 2016
Wymiary: 30 cm x 40 cm
Technika: asamblaż, papier, plastik, akryl na płótnie
Rok powstania: 2011
Wymiary: 40 x 30 cm
Sygnatura: Parada Dzień Zwycięstwa / dżins i komuniści / jeansy / B. Bachorczyk 2011
MATRYCA Z KSIĄŻKI CZYSTA 17 + KSIĄŻKA AUTORSKA
materiał: DRUK PIGMENTOWY BLACHA
wymiar: 74,5x66
rok: 2015
SYGNOWANA I DATOWANA
tytuł książki: CZYSTA 17
projekt: BOGUSŁAW BACHORCZYK, ANNA BUJNOWSKA
materiał: KSIĄŻKA nakład 500 szt
dane: wymiar 24x20, liczba stron 204
SYGNOWANA I DATOWANA
kolaż
22 cm x 18 cm
Dokąd idziesz króliku, 2009 r.
akryl, collage/płótno,
27 x 22,5 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `DOKĄD IDZIESZ | CEROWANIE | "NICI KICI" | B. BACHORCZYK | 2009 | KRÓLIKU`
technika mieszana
30 x 30 cm
akryl/collage/płótno,
18 x 24 cm
datowany i sygnowany na blejtramie
akryl/płótno
19,5 x 30 cm