DZBANSKI Sixtus Von (1874 Danilcze – 1942 Norymberga)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 104,5 x 79 cm,
sygnowany p.d. "S. Z. v. Dzbański 1942"
MORZE O WSCHODZIE SŁOŃCA, 1923
olej na płótnie, 92,8 x 105 cm,
sygnowany p.d. "S. Z. v. Dzbański 1923"
MŁODA KOBIETA Z KOSZEM OWOCÓW, 1942
Olej, płótno;
110 x 130,8cm
Sygn. l. d.: S. Ż. v Dzbanski 1923.