AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
akwarela, papier; 30 x 44 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Ałaszewski.
cena wywoławcza: Wykup abonament
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
akwarela
40 x 30 cm
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
olej, płatki złota na płótnie
124x83 cm
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
olej, płótno, 130 x 130 cm;
sygn. l. g.: M. AŁASZEWSKI
Praca powstawała etapami w ciągu trzydziestu lat.
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
drewno, metal,
wysokość całości: 184 cm, lustro: 170 x 35cm, podstawa: 55 x 43cm;
sygn. u dołu na płytce: Ałaszewski; edycja: 1/1
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
obraz na płatkach złota, płyta,
84 x 120 cm;
sygn. na odwrocie: MAREK AŁASZEWSKI
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
obraz malowany na płatkach złota
80x100cm
2009
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
drewno, metal,
sygn. u dołu na płytce: Ałaszewski;
edycja: 1/1
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
akwarela
30x40 cm
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
Gen. Wieniawa Długoszowski - karykatura
akwarela, piórko, tusz, papier,
24,5 x 16 cm;
sygn. p. d.: E.A 33
oraz u dołu po środku napis: WIENIAWA
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
Akwarela, papier, sygn. l.d., 22x30 cm
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
technika :akwarela
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
olej, płótno
130 x 90.5 cm
sygnowany p.d.: Ałaszewski
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
olej na płótnie,
92,5 x 120,5 cm,
na odwrocie (na krośnie) sygnowany "M. AŁASZEWSKI" oraz naklejona kartka z nadrukiem "IMPRESJE WENECKIE III" i nr "19"
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)
olej, płótno,
89.5 x 119 cm
sygn. p.d.: AŁASZEWSKI
AŁASZEWSKI Marek (ur. 1942)