SAGATOWSKA Katarzyna (ur. 1973)
We are strong z cyklu Momentary Collection, 2016/2018
fotografia, wydruk pigmentowy na papierze bawełnianym naklejony na dibond, 30 x 30 cm
sygnowana i datowan na odwrociu
edycja: 1/3 + 3 a.p.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Warsaw z cyklu Momentary Collection, 2013
fotografia, 25x25 cm
Filip z cyklu Momentary Collection, 2012
Fotografia barwna/ papier archiwalny kolekcjonerski/wydruk pigmentowy, 25x25 cm w św. p-p, 40x40 cm w oprawie, ed. 1/3 + 3 a.p.
sygn. i opisana na odwrocie
fotografia barwna, dibond, plexi
50x50
nakład: 1/3 + 2 a.p.
Gest zwycięstwa z cyklu Polskie sumo, 2007-2008/2010
fotografia czarno-biała, wydruk atramentowy pigmentowy, papier, 50 × 75 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie; wydruk autorski, nakład: 2/4
Sól z cyklu Polskie sumo, 2007-2008/2010
fotografia czarno-biała, archiwalny wydruk cyfrowy z certyfikatem potwierdzającym kolekcjonerską wartość i trwałość wydruku
68x82cm
Negatyw: 2004r., wydruk: 2007r.
fotografia sygnowana i numerowana na odwrocie przez autorkę, certyfikat
fotografia czarno-biała, brom, papier, 20 x 30 cm (w świetle passe-partout); sygn., dat. i opisana (ołówkiem) na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 1/20
fotografia czarno-biała, brom, papier, 16 x 24 cm (w świetle passe-partout); sygn., dat. i opisana (ołówkiem) na odwrocie; odbitka autorska, nakład: 1/20
fotografia barwna, dibond, plexi, laminat
75 x 75 cm
na odwrocie sygn., dat. oraz opis (tusz); wydruk autorski, nakład: 1/5, vintage print
Palace Puzzle # 1a #1b, #1c, z cyklu: Pałac x 3, 2004/2005
40 x 41 cm (każda)
wydruk autorski, nakład każdej fotografii: 2/5, vintage print
technika mieszana
20 x 30 cm
PALACE PUZZLE # 12 C, 2004/2008
fotografia barwna, papier fotograficzny, dibond, pleksi,
30 x 31 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie;
odbitka autorska, nakład: 1/15
PALACE PUZZLE # 3 B, 2004/2008
30 x 31 cm;
fotografia czarno-biała, laminowana i naklejona na Fotoboard typu Fotosmart o grubości 20 mm..
30x20 cm
fotografia czarno-biała, brom, papier,
22 x 33 cm;
sygn. na odwrocie
odbitka autorska
nakład: 1/11
fotografia czarno-biała, barwiona, PCV, laminat,
75 x 75 cm;
sygn. na odwrocie;
wydruk autorski,
nakład: 1/10
Format odbitki: 26.6x40cm w ramie drewnianej 56.6x71cm
fotografia czarno-biała, archiwalny wydruk cyfrowy na papierze Hahnemuhle Photo Rag Bright White z certyfikatem potwierdzającym kolekcjonerską wartość i trwałość wydruku
Sygnowana i numerowana na odwrocie przez autorkę
negatyw: 2004, wydruk: 2007.
fotografia czarno-biała, papier Hahnemuhle Photo Rag Bright White, 26,6 x 40 cm (wydruk); sygn. i numerowana na odwrocie; wydruk autorski, polaroid: 2004, wydruk: 2007, nakład: 3/20
Praca z certyfikatem potwierdzającym wartość kolekcjonerską i trwałość wydruku.
Z cyklu Pałac x 3, 2004
3 fotografie barwne, papier Hahnemuhle Photo Rag Bright White, 10 x 10,38 cm (każda), 80 x 45 cm (całość); sygn. i numerowane na odwrocie; wydruk autorski, polaroid: 2004, wydruk: 2007, nakład: 2/20
Praca z certyfikatem potwierdzającym wartość kolekcjonerską trwałość wydruku.
# 4 - z cyklu Rower Power, 2003
fotografia czarno-biała, metodą archiwalną, papier, tonowana selenem,
36 x 23,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na odwrocie ołówkiem, opisana na passe-partout;
odbitka autorska, nakład: 1/20
fotografia czarno-biała, metodą archiwalną, brom, tonowana selenem, papier,
29,5 x 44,5 cm (w świetle passe-partout);
odbitka autorska, nakład: 2/25