GRÜTZNER Eduard von (1846 Grosskarlowitz (Karłowice Wielkie) – 1925 Monachium)
olej, deska mahoniowa, fazowana
26,3 x 20,5 cm
sygn. l.d.: v. Grützner
na odwrocie wypalony ozdobny znak firmy produkującej podobrazia: Sehntzmartte | Depose. s.g.d.g. reg Trade | mark
cena wywoławcza: Wykup abonament
Węgiel, karton; 74,5 x 69,5 cm
Sygnowany l.d.: Edu Grutzner 87
Tusz, piórko, papier; 40 x 24,5 cm
Sygnowany p.d.: Eduard Grützner
ołówek, biała kredka/papier,
32,5 x 23,5 cm arkusz
sygnowany i datowany p. d.: `E. Grützner | 1913`
ołówek, biel w światłach, papier jasnoszary,
32,5 x 23,5 cm;
sygn. p. d.: EGrützner/ 1913.
kredka, papier,
32.5 x 23.5 cm
sygnowany p.d.: EGrützner | 1913.
ołówek, papier,
22.3 x 17.5 cm
sygnowany l.d.: E Grützner | M.