FELSZTYŃSKI Stefan (1888 Zagórz Stary – 1966 Londyn)
akwarela, ołówek/papier, 6,5 x 4,8 cm
sygnowany p.d.: 'St. Felsztyński'
cena wywoławcza: Wykup abonament
kredka, papier; 69 x 93 cm w świetle ramy;
sygn. l. g. "Bajka/ SFelsztyński/1910".
W duchu Młodej Polski i Witolda Wojtkiewicza.
ołówek/papier, 17 x 25 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany p.d.: ‘Pieśń niedoli | SFelsztyński’
ołówek, papier; 16 x 10 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisany: p. d.: U SCHYŁKU ŻYCIA / SFelsztyński.
kredka, papier, 69 x 93 cm w świetle ramy,
sygnowany l.g.
"Bajka/ SFelsztyński/1910"
sygnowany l.g.
"Bajka/ SFelsztyński/1910"
sygnowany l.g.
"Bajka/ SFelsztyński/1910"
Gwasz, karton naklejony na tekturę;
wym.: 35 x 48,5 cm;
sygn. p.d.: S. Felsztyński 23. Na odwrocie stara pieczątka własnościowa.
Lit.: SAP II, s. 207.
kredka, papier,
69 x 93 cm w świetle ramy, sygnowany l.g.
"Bajka/ SFelsztyński/1910"
kredka, papier,
69 x 93 cm w świetle ramy
sygnowany l.g. "Bajka/ SFelsztyński/1910"
kredka niebieska, kredki, bristol, 69 x 95 cm;
sygn. l. g.: = BAJKA = / p. SFelsztyński / 910