BUNDZEWICZ Małgorzata (ur 1951r.)
olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 33 x 41 cm, sygn.
olej na płótnie, 30 x 40 cm, sygn.
Świat do góry nogami- wg P. Breughla Przysłowia Niderlandzkie, 2011 r.
olej/płótno, 30 x 40 cm, sygn.
akryl, olej/płótno,
30 x 40 cm,
sygn.
olej, płótno
30x40 cm
olej, płótno,
33 x 46 cm,
sygn.
gwasz
50 x 64 cm
sygn.
olej/płotno,
100 x 80 cm,
sygn.
olej/płótno
70 x 50 cm
pomalowany manekin
olej
24 x 30
olej na płótnie
50x70cm
2008
olej/płótno, 100 x 70 cm, sygn.
wymiary : 60 x 40 cm
technika : Obraz olejny na płótnie
2006
olej, płótno,
70 x 70 cm
sygn. p.d. MB88
opis tył: MAŁGORZATA / BUNDZEWICZ / KRAKÓW / UL. NA BŁONIE 3B/41 / PARYŻ-TEKSAS / 1988 / 70 x 70 oraz nalepka autorska na krośnie
olej, 30 x 40 cm