AUTOR nieznany, XVIII w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nieznany, XVIII w.
Portret młodego mężczyzny ze strzelbą
olej, płótno dublowane,
97,5 x 72 cm;
AUTOR nieznany, XVIII w.
olej, blacha,
35 x 26 cm
Na odwrocie odręczny napis: Antonio Manes
AUTOR nieznany, XVIII w.
olej, płótno,
24 x 20 cm;
napis na górze: UCH CH. ABAS/ PERSARUM REX
AUTOR nieznany, XVIII w.
Kantymir Murza zwany Krwawym Mieczem
olej, płótno,
23,5 x 20 cm;
napis na obrazie u góry: ? CANTEMER PRINCIPE TAR?
AUTOR nieznany, XVIII w.
Scena przy wodopoju wg Paulusa Pottera (1625-1654)
niesygnowany
olej, płótno
46.5x62.5
AUTOR nieznany, XVIII w.
AUTOR nieznany, XVIII w.
Widok na pałac od strony ogrodu, 1702 r.
Miedzioryt/papier, 23 x 33 cm
Na dole napis: "j.v.d. avulen fe. Holmiae 1702."
AUTOR nieznany, XVIII w.
Miedzioryt/papier, 23 x 33 cm
Na dole napis: "j.v.d. avulen fe. Holmiae 1702"
AUTOR nieznany, XVIII w.
Widok pałacu od strony ogrodu, 1715 r.
Sygnowany p. d.: "J.V.D. Aveelen. Del. Et Sc. Holmiae 1715"
Miedzioryt/papier, 36,1 x 40,6 cm
AUTOR nieznany, XVIII w.
Sygnowany p. d.: "F. v. d. Aveelen delineavit et fc. Holmiae 1702."
Miedzioryt/papier, 30,6 x 39,5 cm
AUTOR nieznany, XVIII w.
Widok pałacu od strony wschodniej, 1710 r.
Sygnowany p. d.: "j.v.d. Aveelen fc. Holmiae 1710"
Miedzioryt/papier, 30,5 x 52 cm
AUTOR nieznany, XVIII w.
Sygnowany u dołu: "S.E.B. sculptor"
Miedzioryt/papier, 31 x 16 cm
AUTOR nieznany, XVIII w.
Sygnowany l. d.: "Nantucil (?) F."
Miedzioryt/papier, 33,5 x 26 cm
Grafika obcięta
AUTOR nieznany, XVIII w.
miedzioryt, 17 x 28 cm