MAZUŚ Stanisław (ur. 1940, Lublin)
Węgierki – martwa natura ze śliwkami i jabłkami, 2007
olej, tektura, 59 x 50 cm
sygn. p. d.: Mazuś 07
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej/płótno , 37×49 cm
Sygnowany i datowany p.d.: `S Mazuś 98`
Olej/płótno , 36×49 cm
sygnowany i datowany p.d.: `S Mazuś 99`
Olej, płyta
60 x 50 cm
olej, płótno, płyta, 40 x 16 cm (w świetle oprawy), 53 x 29 cm (oprawa), sygn. u dołu
olej, płótno naklejone na płytę, 40 x 50 cm,
sygn. l.d. 2006 Mazuś
olej na płótnie
97 x 61 cm
olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. I dat. p.d.: Smazuś 90
Węgierki - Martwa natura ze śliwkami i jabłkami, 2007
olej, tektura, 59 x 50 cm;
sygn. p. d.: Mazuś 07
Węgierki - martwa natura ze śliwkami i jabłkami, 2007
olej, tektura; 59 x 50cm;
sygn.l.d.: Mazuś 07
olej, płyta, 40 x 60 cm,
sygn. l.d.: S. Mazuś 89.
Na odwrocie drukowana naklejka autorska z tekstem długopisem: Stanisław Mazuś / Tytuł: Paprocany / Format: 40 x 60 Technika olej Rok 1989 / Gienkowi K. z wdzięcznością 16. VIII.
1989 Mazuś.
Wspinaczka w Szczyrku. Brzozy na stoku, 2001
olej, płótno naklejone na płytę; 35 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S Mazoś 2001; tytuł l. d.: Wspinaczka w Szczyrku;
Na odwrocie autorska nalepka z tytułem obrazu: Brzozy na stoku
technika własna
50 x 70 cm
olej/płyta, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: `2000 | S Mazuś`
na odwrociu naklejka autorska z opisem obrazu
olej, płótno na płycie
70 x 42 cm
olej na płótnie
74 x 61 cm
plej, płótno na płycie
50 x 34 cm
olej, płótno
70 x 50 cm
olej/płótno na płycie
40x50 cm
olej, tektura, 47 x 57cm
sygn. l.d.: SMazuś 1974
(LD - Poz. 6.)
olej na płycie
40x50 cm
1999 r.
olej, płyta, 50 x 60 cm
sygn. l.d.: 2008 / Mazuś
olej, płyta, 48 x 39 cm
sygn. l.d.: SMazuś (19)87
na odwrocie naklejka autorska z dedykacją Annie Hutowskiej.
olej, płótno na płycie, 50 x 60cm
nr. obrazu 5368
sygn. l.d.: Mazuś
na odwrocie naklejka autorska
Powracająca fala - Staw w Paprocanach, 1984
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. i dat. l.d.: S. Mazuś 84
olej, płótno, 50 x 60cm
sygn. l.śr.: 2005 / Mazuś
olej, płótno
74x100 cm