CHOMICKI Marcin (ur. 1976)
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: 'MARCIN CHOMICKI 2015'
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHOMICKI Marcin (ur. 1976)
CHOMICKI Marcin (ur. 1976)
CHOMICKI Marcin (ur. 1976)
akryl/płótno
50x50
CHOMICKI Marcin (ur. 1976)
akryl/płótno
50x50