BOOTS Frank (ur. 1949, Breda)
vintage print, gelatin silver print, 29 x 29 cm
sygnatura
oprawa Renes
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOOTS Frank (ur. 1949, Breda)
sygnatura
oprawa Renes
BOOTS Frank (ur. 1949, Breda)
fotografia, odbitka nr 2, 30 x 29 cm, sygnowana ołówkiem pod zdjęciem, tamże tytuł pracy i data "5 mei 1994"
BOOTS Frank (ur. 1949, Breda)
fotografia, 30 x 29 cm, sygnowana ołówkiem pod zdjęciem, tamże tytuł pracy
BOOTS Frank (ur. 1949, Breda)
BOOTS Frank (ur. 1949, Breda)