SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
olej na płótnie, 40 x 60 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
olej na płótnie, 60 x 40 cm, sygn.
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
technika własna/papier, 100 x 70 cm, sygn.
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
technika własna/tektura,
50 x 70 cm,
sygn.
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
olej na płótnie
80 x 121 cm
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
technika własna/papier,
100 x 70 cm,
sygn.
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
olej
120x90cm
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
akryl/papier,
70 x 100 cm,
sygn.
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
akwarela, 50 x 70 cm, sygn.
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
akwarela, 44 x 62 cm, sygn.
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
akryl na jedwabiu, 50 x 39,5 cm, 2000r.
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
akryl/papier, 50 x 70, 5 cm, sygn.
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)
akryl/papier,
70 x 100 cm,
sygn.
SADLEY Tomasz (ur. 1964r.)