BENEDA Magda Karbowiak (ur. 1962)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kwiaty, warzywa, owoce, zwierzęta, 2001
gwasz, papier; 42 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: M. Beneda oraz napisy na pracy: Kwiaty, warzywa, owoce, zwierzęta
Praca jest jedną z ilustracje do książki autorstwa Agnieszki Osieckiej wydanej przez Wydawnictwo Prospero, Warszawa 2001
gwasz, papier;
42 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: M. Beneda oraz napis p. g.: Zdziwienia
gwasz, papier;
41,5 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: M. Beneda oraz napis l. g.: tańce, pojazdy
gwasz, papier;
41,5 x 29,5 cm;
gwasz, papier;
42 x 29,5 cm;
gwasz, papier;
42 x 29,5 cm;
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: M. Beneda;
w l.g. napis: przypomnij to sobie
olej, płótno, 65 x 100 cm; sygn. p.d.: M. Beneda,
w. l.g. napis: upalne lato nad Bałtykiem
olej, płótno, 65 x 100 cm;
sygn. p.d.: M. Beneda, w. l.g. napis: upalne lato nad Bałtykiem
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: M. Beneda,
olej, płótno, 65 x 100 cm;
sygn. p.d.: M. Beneda, w. l.g. napis: upalne lato nad baltykiem
olej, karton, 48 x 68 cm ( w świetle oprawy),
sygn. p.d.: M. Beneda
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: M. Beneda, w l.g. napis: przypomnij to sobie
olej, płótno, 54 x 73 cm;
sygn. p. d.: M. Beneda;
w p.g. napis: nadzieja jest niewinna
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: M. Beneda,
olej, płótno
54 x 73 cm;
sygn. p. d.: M. Beneda;
olej, płótno,
54 x 73 cm;
sygn. p. d.: M.Beneda; w p. g. napis: nadzieja jest niewinna
akryl, płótno, 81 x 61 cm;
sygn. p. d.: M. Beneda, w p. g. napis: mój kusicielu
akryl, płyta pilśniowa, 100 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: M. Beneda, w l. d. napis autorski: moje miasto
olej, płótno, 60 x 81 cm; sygn. p. d.: M. Beneda, w l. g. napis autorski: na zawsze razem
olej, płótno, 50 x 65 cm; sygn. p. d.: M. Beneda