SKOWROŃSKI Tadeusz (1917-1944)
akwarela, papier, 32,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: T. Skowroński
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, sklejka; 31 x 68 cm
Sygnowany p. d: Skowroński 027
Gwasz, karton; 32,5 x 50 (w świetle passe-partout)
Sygnowany czarnym gwaszem p.d.: T. Skowroński
Wiadomo, że malarz ten ukończył ASP w Krakowie w 1937 r.
sygn. p.d.: T. Skowroński