SKOWROŃSKI Józef (1916 - 1998)
akwarela, karton; 32 x 51 cm (w passe-partout);
sygn. l. d.: J. Skowroński.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, gwasz/papier, 39,5 x 78 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Skowroński Józef'
olej, tektura, 35 x 18 cm
sygn. l. d.: J. Skowroński
sygn. p.d.
akwarela, gwasz, papier/tektura
45.5x29.5 (w świetle passe-partout)
Para obrazów o tematyce pejzażowej
akwarela, gwasz, papier; 48 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygnowane: J. Skowroński
akwarela, gwasz, papier, 72 x 29 cm; sygn. p.d.: Józef Skowroński