VETESCO Władysław (1911-1976)
Potop - Kmicic na czele tatarskiego czambułu, ilustracja do książki Henryka Sienkiewicza, 1963 r.
tusz lawowany/papier, 31 x 47 cm
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'VETESCO 1963 . POTOP. Kmicic na czele | tatarskiego czambułu.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
VETESCO Władysław (1911-1976)
Sygn. l.d.: VETESCO, 1970
31 x 34 (w świetle p-p)
Tusz; 31 x 34 cm
Sygnowany l.d.: VETESCO, 1970
VETESCO Władysław (1911-1976)
tusz lawowany/papier, 25,4 x 65 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'VETESCO 72'
VETESCO Władysław (1911-1976)
Oblężenie Czestochowy, 1963 r.
tusz lawowany/papier, 34,8 x 52 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: 'VETESCO 63'
VETESCO Władysław (1911-1976)
Kmicic na czele tatarskiego czambułu, 1963 r.
tusz lawowany/papier, 31 x 47 cm (w świetle passe-partout)
VETESCO Władysław (1911-1976)
Akt kobiety z podniesionymi rękami, 1963
olej, tektura; 100 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: VETESCO 1963
na odwrocie zapisany maszynowo papier z informacją: Władysław VETESCO/ Nr Katalogu - Malarstwo 104 (Biały koń)/ 1975/ olej, płótno, 74 x 54
VETESCO Władysław (1911-1976)
VETESCO Władysław (1911-1976)
VETESCO Władysław (1911-1976)
olej, płyta pilśniowa, 100 x 60 cm; sygn. i dat. l.g.: VETESCO / 62; p.d.: Ewa / 4 VIII / 62; na odwrocie nalepka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych
VETESCO Władysław (1911-1976)
tempera, 32 x 37 cm, sygnowana p.d. "Vetesco",
na odwrocie kartka wystawowa z danymi.
VETESCO Władysław (1911-1976)
olej, tektura, 75,5 x 56,5 cm;
sygn. i dat. p.g.: VETESCO 50
VETESCO Władysław (1911-1976)
Akwarela, papier; 56 x 42 cm w świetle passe-partout
Sygnowany i datowany p. d.: VETESCO 56
VETESCO Władysław (1911-1976)
tempera, 30 x 35 cm,
sygnowana p.d. "Vetesco",
na odwrocie kartka wystawowa z danymi o obrazie Wystawiany: "Władysław Vetesco 1911-1976", Zachęta, kwiecień 1978, w kat. nr 28.