FLICIŃSKI Jarosław (ur. 1965)
olej, płótno, 150 x 32 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
FLICIŃSKI Jarosław (ur. 1965)
As soon as you begin to talk, 2010
olej i akryl na płótnie, 50 x 40 cm,
sygnowana na odwrocie „Jarosław Fliciński”
FLICIŃSKI Jarosław (ur. 1965)
A co z entuzjazmem, mamy go zabić?, 2019
ecolina i folie transparentne Oracal 8300 na pleksi
FLICIŃSKI Jarosław (ur. 1965)
bez tytułu (Jan/Fab 2007), 2007
olej na płótnie, 55 x 46 cm
sygnowany na odwrociu
FLICIŃSKI Jarosław (ur. 1965)
olej, płótno; 60 x 50 cm
sygnowany na odwrocie
- Na wyciągnięcie ręki, ABC Gallery, Poznań 2016
- Casa Cosmos, Homemade Paintings 2010-2015, BWA Tarnów 2015
Reprodukowany:
- Casa Cosmos, Homemade Paintings 2010-2015, BWA Tarnów 2015, str. 37
pochodzenie:
- pracownia artysty
FLICIŃSKI Jarosław (ur. 1965)
Technika: technika mieszana na płótnie
Rok powstania: 2017
Wymiary: 40 cm x 30 cm
FLICIŃSKI Jarosław (ur. 1965)
As soon as you begin to talk / Jak tylko zaczniesz mówić z serii Homemade Paintings
Technika: olej i akryl na płótnie
Rok powstania: 2010
Wymiary: 50 x 40 cm
Sygnatura: FLICINSKI / JUNE 2010 / AS SOON AS YOU BEGIN TO TALK