SĘKOWSKI Józef (ur. 1939)
brąz, marmur, 39,5 x 17 x 12 cm
sygnowany i datowany z boku: 'J. SĘKOWSKI | 2010'
cena wywoławcza: Wykup abonament
SĘKOWSKI Józef (ur. 1939)
drewno, metal
50 x 35 x 35 cm
sygn..: J. Sękowski 1966
SĘKOWSKI Józef (ur. 1939)
SĘKOWSKI Józef (ur. 1939)
brąz, wosk tracony/
J. Sękowsk
SĘKOWSKI Józef (ur. 1939)
Ciało na planie krzyża, 2015 r.
brąz patynowany, 31 x 18 cm
sygnowany na boku: 'JÓZEF | SĘKOWSKI | 2015'
podstawa drewno, wymiary podstawy 10 x 14,5 x 14 cm
SĘKOWSKI Józef (ur. 1939)
własna/drewno, 52 x 38 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Józef SĘKOWSKI | 1968 rok | SĘKOWSKI JÓZEF'
SĘKOWSKI Józef (ur. 1939)
Brąz, wosk tracony, wysokość całkowita 34 cm,
sygn.: J. Sękowski Unikat.
SĘKOWSKI Józef (ur. 1939)
Brąz, wosk tracona, wysokość całkowita 42 cm,
sygn.: J. Sękowski Unikat.
SĘKOWSKI Józef (ur. 1939)
Juta, blacha stalowa, drewno, 64,5 x 62,5 cm,
sygn. na odwrocie: J. Sękowski.
SĘKOWSKI Józef (ur. 1939)
brąz, unikat, 36 x 28 x 18 cm,
sygn. z tyłu: Józef Sękowski 2016
SĘKOWSKI Józef (ur. 1939)
SĘKOWSKI Józef (ur. 1939)
SĘKOWSKI Józef (ur. 1939)
rzeźba, wosk tracony, brąz - unikat, 2002
Sękowski Józef - ur. 1939. Prof., prowadzi Pracownię Rzeźby na Wydziale Rzeźby.
SĘKOWSKI Józef (ur. 1939)
Akrobatka - wg obrazu Z. Maciejewskiego
brąz, kamień, wys. 60 cm
sygn. 2003