MACEDOŃSKA-ZALEWSKA Wanda (1929 - 2013)
Olej, płótno, 60 x 75cm,
sygn. na odwrocie: Status Quo, pinxit Wanda Macedońska, 1974.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 35 x 27 cm;
sygn. w obrębie kompozycji l. d. pinx. Wanda; na odwrocie napisy
autorskie: 35 x 27 cm, olej / "CARPE DIEM" / pinx. WANDA MACED-/- ONSKA / 1976 / KRAKóW / POLSKA
olej na płótnie,
70 x 70 cm,
sygnowany u góry po lewej ".op. Wandae.1988", na odwrocie, na płótnie, autorskie "manu propia / fecit: Wanda Macedońska / MCMLXXXVIII / KRAKÓW / POLSKA"
tusz, papier
wym.: 32x24 cm
sygn. śr. dół: fecit: Wanda Maced., dat. śr. 1989
olej, płótno, wym.: 73 x 60 cm
sygn. p.d.: EFFIGIES WANDAE 74
Na odwrocie napis: 73 x 60 cm, olej S.Q pinxit Wanda Macedońska-Zalewska 1974
akwaforta, sucha igła, 24 x 28 cm
sygnowana ołówkiem: l. d. "W. Zalewska-Zdun 54" i p. d. "Pod Nałęczowem".