KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
mezzotinta, papier, 13,8 x 19 cm
sygn. ołówkiem p. d.: Janusz Karwacki; opis. l. d.: E. A. edycja II 1974 ’80, śr. d.: „Kraj mały jak muszelka”
cena wywoławcza: Wykup abonament
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
Z cyklu Poszukiwacz ryby, 1966 r.
akwaforta, 46 x 41 cm,
sygn.l.d.: z cyklu "Poszukiwacz ryby", p.d.: Janusz Karwacki 1966
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
Mezzotinta; wym. komp.: 192 x 215 mm; wym. arkusza: 500 x 348 mm;
sygn. oł. p.d.: Janusz Karwacki, l.d.: EA, środek tytuł.
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
Mezzotinta; wym. komp.: 223 x 266 mm;
sygn. oł. p.d.: Janusz Karwacki, l.d.: epreuve d`artiste 79.
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
Mezzotinta;
wym. komp.: 223 x 266 mm;
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
Akwatinta; wym.: 129 x 155 mm; sygn. oł. p.d.: Janusz Karwacki; śr. d. tyt., E/A, ed. II 1980.
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
Akwatinta; wym.: 148 x 184 mm; sygn. oł. p.d.: Janusz Karwacki, tyt. śr.d.: "Atelier", l.d.: epreuve d`artiste ed. II `80.
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
grafika,
e/a,
31 x 18 cm,
sygn.
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
Mezzotinta
wym.: 200 x 200 mm
sygn. p.d.: Janusz Karwacki; śr. d. tytuł.
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
Mezzotinta
wym.: 155 x 100 mm
sygn. p.d.: J. Karwacki; l.d.: `80
egzemplarz autorski.
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
z cyklu Ecole espagnole d` égnitatian X, 1969 r.
technika mieszana/papier, 36,5 x 44,5 cm (w świetle passe - partout)
sygn. p. d.:` Janusz Karwacki`, nr i data l. d.: `4/35 1969`
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
mezzotinta, papier czerpany,
7,3 x 6,1 cm (odcisk płyty);
opisany u dołu: essay, ed II `80 "Autoportret" JKarwacki (ołówkiem)
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
mezzotinta, papier czerpany,
14,9 x 10,2 cm (odcisk płyty);
opisany u dołu: essay ed II `80 "Harakiri" JKarwacki (ołówkiem)
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
mezzotinta, papier czerpany,
8,9 x 13,9 cm (odcisk płyty);
opisany u dołu: epreuve d`artiste `83 "Port" Janusz Karwacki (ołówkiem)
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
mezzotinta, papier czerpany,
9,9 x 14 cm (odcisk płyty);
opisany u dołu: essay `80 "Licorne" Janusz Karwacki (ołówkiem)
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
mezzotinta, papier czerpany,
15,2 x 9,9 cm (odcisk płyty);
opisany u dołu: essay. ed. II `80 "Stworzenie Ewy" JKarwacki (ołówkiem)
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
mezzotinta, papier czerpany,
29,9 x 30,8 cm (odcisk płyty);
opisany u dołu: epreuve d`artiste `83
"Rekwizytornia" Janusz Karwacki (ołówkiem)
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
mezzotinta barwna, papier czerpany,
15,2 x 18,8 cm (odcisk płyty);
opisany u dołu: epreuve d`artiste ed. II `80 "Atelier" Janusz Karwacki (ołówkiem)
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
mezzotinta,
155 x 102 mm,
sygn. oł. p.d.: J. Karwacki, l.d.: E.A. 80 ed. II; śr. "Harakiri"
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)
mezzotinta
wym.: 13x16 cm
sygn. p.d.: Janusz Karwacki E.A. ed. II`80
KARWACKI Janusz (ur. 1940r.)