BUGAJ-TOMASZEWSKA Beata Maria (ur. 1977)
sygn.
drewno, bejca, emalia akrylowa, spray
62x37x35 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna na płycie MDF, 110 x 97 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘ B. Bugaj-Tomaszewska BBT. 2017
technika własna, mdf’
olej, płótno; 80,5 x 90,5 cm;
na odwrocie opis autorski: JB [inicjał wiązany] / BUGAJ / (…).
sygn. na odwrociu
technika własna, płyta mdf
60x100 cm
Obraz był prezentowany na wystawie indywidualnej "Czekając na... Obrazy wyryte i namalowane" w Galerii ELart, Łódź (2018)
sygn. na odwrociu
technika własna, płyta mdf
49.5x95 cm
technika własna na płycie, 60x149cm (poliptyk)
Sygnowany na odwrocie: ‘BBT. Bugaj - Tomaszewska Beata’
Powrót do przestrzeni II (2017)
sygn. na odwrociu
technika własna, płyta mdf
50x48.5 cm
sygn. p.d.
technika własna, płyta mdf
41x80.5 cm (62x101.5 cm z ramą)
sygn. p.d.
technika mieszana, płótno
60x60 cm
sygn. na odwrociu
technika mieszana, płótno
60x60 cm
sygn. dat. p.d.
technika własna, płótno
80x80 cm
sygn. p.d.
technika własna, płótno
70x70 cm
Obraz drugi z cyklu Korelacje (2016)
sygn. p.d.
technika własna, płyta mdf
93.5x54 cm
Obraz był prezentowany na wystawie "Trzeci Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Galerii ASP oraz reprodukowany w katalogu 3. Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców, Łódź 2016.
technika własna/płyta mdf , 121,5 x 61 cm
sygn. p.d.: BDT 2015
sygn. na odwrocie: BEATA BUGAJ-/TOMASZEWSKA/2015 R.
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
60x60 cm
sygn. na odwrociu
technika własna, płyta mdf
26.5x26.5 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x120 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x60 cm
sygn. p.d.
technika własna, płótno
20x20 cm, 20x20 cm, 20x20 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
60x60 cm
technika własna/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: `BBT.`
na odwrociu opisany: `B.B.T.`
Tryptyk Defragmentacja, 2015 r.
technika własna, płótno, 3 razy 20 x 20 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
60x60 cm
Oczyszczenie-obraz pierwszy (2015)
sygn. p.d.
olej, płótno
60x60 cm
sygn. p.d.
technika własna, płótno
20x20 cm, 20x20 cm, 20x20 cm
sygnowany p.d.: `BBT.`
na odwrociu opisany: ```Korelacje`` | B.B.T.`
Trajektoria życia-tryptyk (2014)
sygn.p.d.
olej, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm
sygn.p.d.
technika własna, płótno, 20x20, 20x20, 20x20 cm
sygn.dat.p.d.
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.
technika własna, płótno
30x30 cm, 30x30 cm
Ujarzmiona wyobraźnia-dyptyk (2014)
sygn. p.d.
technika własna, płótno
30x30 cm, 30x30 cm
Trajektoria życia, tryptyk, 2014 r.
olej/płótno, 20 x 60 cm, (3 razy 20 x 20 cm)
olej/płótno, 60 x 60 cm
Klucz do dialogu, tryptyk, 2014 r.
collage, olej/płótno, 20 x 60 cm
sygnowany p.d.: `BBT` (całość)
na odwrociu opisany (każda część)
olej/płótno, 20 x 60 cm (3 x 20 x 20) cm
sygn. p.d.
olej, płótno
60x60 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
60x60 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
60x60 cm
sygn. p.d.
collage, akryl, olej, płótno
60x60 cm
Wartościowanie wyborów - tryptyk (2014)
sygn. p.d.
collage, akryl, olej, płótno
20x20 cm, 20x20 cm, 20x20 cm
Poszukiwania - tryptyk ( 2013)
sygn. na odwrociu
akryl, collage, olej, płótno
20x20 cm; 20x20 cm, 20x20 cm
sygn. p.d.
akryl, olej, płótno
60x60 cm
olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany p.d.: `BBT`
na odwrociu opisany: `BBT | BEATA BUGAJ - TOMASZEWSKA`
Zielone światło z cyklu Drogowskazy (2013)
sygn. p.d.
olej, płótno
60x60 cm
sygn. dat. p.śr.
olej, płótno
60x60 cm
Czerwone światło z cyklu Drogowskazy (2013)
sygn. p.d.
olej, płótno
60x60 cm
sygn. p.d.,
olej, płótno,
60x60
sygn. p.d.,
olej, płótno,
60x60 cm
Obraz drugi z cyklu Dylematy (2012)
sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
80x80 cm
Z cyklu Dylematy-Obraz trzeci (2012)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
60x60 cm
sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
80x80 cm
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
40x20 cm
sygn. p.d., olej, płótno, 80x80 cm
Z cyklu Dylematy - Obraz pierwszy (2012)
sygn. p.d., olej, płótno, 50x50 cm
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno,
100 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `Beata Bugaj-Tomaszewska Bez tytułu 2011 r.` oraz na płótnie: `BBT. 2011`
olej/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'BEATA BUGAJ-TOMASZEWSKA' oraz na płótnie: 'BBT'
sygn. p.d.,
olej, płótno,
70x70 cm
sygn. na odwrociu,
lakierobejca, farba ftalowa, drewno, sklejka,
wys.61, śr.69.5 cm
Malutki akt w cieniu wielkiego aktu (2011)
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
46x38 cm
olej, płótno,
20 x 20 cm;
sygn. na odwrocie: BBT Beata Bugaj Tomaszewska 2011
sygn. p.d.
olej płótno
40x30
sygn. l.śr.
olej płótno
20x20
Kodeks cywilny austryacki. T.1-2. Kraków 1903- 1905. L .Frommer. 16d, s. XVI, 1085, [3], 16; XIII, [1], 1040. opr. oryg. psk. złoc. (Niewielkie otarcia okł., stan dobry. Podpis własn. Oprawa wydawnicza R.Jahody (ślepy tłok na tylnych okł.)).
akryl, olej/płótno,
24 x 29,5 cm
sygn. i opisany na odwrocie: `Trzy cienie człowieka (2007) - BEATA (BUGAJ) | TOMASZEWSKA | BBTomaszewska`
sygn. na odwrocie
olej, płótno
30x24
sygn. na odwrocie
olej, płótno
25.5x25
sygn.p.d., technika mieszana, 34x68
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 100x120 cm
Blisko a jednak zbyt daleko 3 (2001)
sygn. p.d., akwaforta, akwatinta, linoryt, 70x98 cm
Blisko a jednak zbyt daleko 2 (2001)
olej, płótno,
wymiary: 120 x 180 cm