DRUSKA Małgorzata (1963)
akryl na płótnie, 73 x 100 cm
sygn. p.d.: DR
cena wywoławcza: Wykup abonament
DRUSKA Małgorzata (1963)
akryl, płótno, 92 x 92 cm
sygn. na odwrocie: MAŁGORZATA DRUSKA/"FILIŻANKA CZEKOLADY/" 2005/92/92 cm/akryl/pł
DRUSKA Małgorzata (1963)
akryl/płótno, 46x38 cm
sygn. na licu /MD/ opisany na odwrocie /MAŁGORZATA DRUSKA "JADALNIA" 46/38 2002 AKRYL/
DRUSKA Małgorzata (1963)
akryl, płótno,
60x46 cm w świetle ramy, rama autorska 70x56 cm,
sygnowana na licu DR, sygnowana i opisana na odwrocie /MAŁGORZATA DRUSKA "CZERWONA SZUFLADA 1995 akryl 60/46/
DRUSKA Małgorzata (1963)
akryl, płótno;
50 x 110 cm
sygn. na odwrocie: MAŁGORZATA DRUSKA/ "BANKIET" , 2006 / akryl 50 x 110 cm
DRUSKA Małgorzata (1963)
akryl, płótno,
70x70 cm
sygn. na odwrociu