NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)
olej, sklejka; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: MNiżyński 1929.
cena wywoławcza: Wykup abonament
NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)
NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)
olej, sklejka; 37,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Niżyński M 27?
NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)
olej, sklejka; 32 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Niżyński M 29
NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)
NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)
NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)
Zimowy pejzaż tatrzański, 1929
olej, tektura;
38,5 x 28,5 cm;
sygn. l. d.: Niżyński M. / `29
NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)
Autolitografia; wym. komp.: 360 x 245 mm; sygn. oł. p.d.: Niżyński 38, l.d. technika.
NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)
Autolitografia; wym. komp.: 363 x 250 mm; sygn. oł. p.d.: Niżyński 38, l.d. technika.
NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)
olej na tekturze, 58 x 38 cm,
sygnowany i datowany p.d. "MNiżyński [19]30"
NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)
olej/sklejka, 25 x 19 cm
sygnowany p. d.: "NIŻYŃSKI"
NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)
olej/tektura, 16 x 25 cm
sygnowany p. d.: "NIŻYŃSKI"
NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)
akwaforta,
245 x 245 mm,
sygn oł. p.d.: M. Niżyński 1931
NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)
NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)
olej, tektura, 53 x 43 cm; na odwrocie napis: M. Niżyński Kraków 42
NIŻYŃSKI Marian (1910 - 1943)