JAROS Piotr (1965r. Myślenice)
akwarela/papier, 59 x 42 cm
sygnowany na odwrociu: 'PIOTR JAROS | 2009 | CATCH 22'
cena wywoławcza: Wykup abonament
kolaż, technika mieszana/papier, 59 x 42 cm
sygnowany na odwrociu: 'PIOTR JAROS | 2009'
akwarela; 27 x 39 cm,
sygn. na odwrocie: Piotr Jaros, Catch 22, 2009
Estymacja: 3000-3500 zł
kolaż: papier, kalka; 27 x 39 cm,
sygn.: na odwrocie: Piotr Jaros, Father, 2009
Estymacja: 3000-3500 zł
technika mieszana/płótno,
187 x 130,5 cm,
sygnowany i opisany u góry na odwrocie: JAROS PIOTR KRAKÓW "UFNOŚĆ W ZANIKU",
z prywatnej kolekcji, Kraków