BEDNARCZYK Andrzej (ur. 1960)
Każdy pies ma swojego anioła X, praca dwuczęściowa, 1991 r.
technika własna, wytłok/papier, 71 x 99 cm
sygnowany, datowany na odwrociu ołówkiem: '(PART 1) | Andrzej Bednarczyk /1/1/ każdy pies ma swojego anioła X / papier, wytłok / 1991' oraz 'każdypiesmaswojegoanioła X. | (PART 2) | Andrzej Bednarczyk' oraz nalepka z opisem pracy
cena wywoławcza: Wykup abonament
BEDNARCZYK Andrzej (ur. 1960)
Złomowisko Aniołowych Pancerzów - Pieśń VIII, 1994 r.
technika własna, złoto, druk/papier, 42 x 39,5 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `ANDRZEJ BEDNARCZYK/1994 | "ZŁOMOWISKO ANIOŁOWYCH PANCERZÓW - PIEŚŃ VIII" | PAPIER/ZŁOTO/DRUK | A.Bednarczyk`
Estymacja: 3 000 - 5 000
BEDNARCZYK Andrzej (ur. 1960)
Z cyklu Muzyka sfer, 1998/1999
karton złocony/deska, 144 x 35 cm (x2), wymiar pracy wraz z ramą: 150 x 41 cm
sygnowany na odwrociu: `ANDRZEJ BEDNARCZYK | Muzyka sfer`
Estymacja: 10 000 - 16 000 zł
BEDNARCZYK Andrzej (ur. 1960)
BEDNARCZYK Andrzej (ur. 1960)
RYSUNEK
45x35
2008
BEDNARCZYK Andrzej (ur. 1960)
Kwadratura koła - kolistość kwadratu
obraz, drewno złocone, 80 x 80 cm, 2000
Bednarczyk Andrzej - ur. 1960. Prof. ASP, prowadzi Pracownię Malarstwa na Wydziale Malarstwa.