1 zł
2 600 000 zł

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Prostokąt okna, 1977

mezzotinta barwna, papier; 55 x 45,5 cm (wymiar arkusza); 32,5 x 29 cm (wymiar odbitki);
opisany, sygn. i dat. u dołu: Prostokąt okna 8/50 T. Jackowski 1977. (ołówkiem).

cena wywoławcza: Wykup abonament

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Wnętrze I, 1982

mezzotinta, karton; 16 x 14,5 cm na arkuszu 42 x 35 cm;
odbitka 5 z 50;
sygn. ołówkiem pod płytą "T. Jackowski 82";pośrodku "5 /50", l. d. tytuł pracy.

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Katedry hiszpańskie IV, 1993

akwatinta, papier; 64 x 49 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: T. Jackowski 1993. (ołówkiem); l. d.: 19/50
Katedry hiszpańskie IV (Santiago de Compostela);
na odwrocie napis: T. JACKOWSKI / "KATEDRY HISZPAŃSKIE IV" / (SANTIAGO DE COMPOSTELA ) / AKWATINTA 1993 (ołówkiem).

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Martwa natura o zmroku, 1976 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 26 x 32,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'Martwa natura o zmroku 16/50 T.Jackowski 1976.'

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Zuzanny i starzec. Tryptyk, 1980

Teka graficzna; wym. pl.: 355 x 255 mm; 1. mezzotinta; wym. komp.: 110 x 90 mm; sygn. oł. p.d.: T. Jackowski 80. 2. mezzotinta; wym. komp.: 90 x 90 mm; sygn. oł. p.d.: T. Jackowski 80. 3. mezzotinta; wym. komp.: 140 x 100 mm; sygn. oł. p.d.: T. Jackowski 80. Zachowana oryginalna okładka z dedykacją autorską. Teka odbita przez autora w nakładzie 50 egz. Stan bardzo dobry.

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Spotkanie II, 1987 r.

akwaforta, 23 x 19 cm w świetle passe - partout, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: '6/50 Spotkanie II T. Jackowski 87',

* praca podlega opłacie Droit de suite

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Martwa natura o zmroku, 1977

mezzotinta (?), papier;
26,5 x 36,5 cm (wymiar kompozycji), 44 x 51 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opisany u dołu l. d.: 33/50 Martwa natura o zmroku (ołówkiem), p. d.: T.

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Wulkan III - Wspomnienie, 1970

akwaforta i akwatinta (?) barwna, papier; 60,5 x 43,5 cm
(wymiar kompozycji), 66 x 47 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opisany u dołu l. d.: "Wulkan III-wspomnienie" (ołówkiem), śr. d.: 6/30 (ołówkiem), p. d.: T. Jackowski 1970. (ołówkiem).

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Martwa natura z Lechoniem, 1977

Mezzotinta; wym. komp.: 330 x 290 mm; plansza: 530 x 463 mm; sygn. oł. p.d.: T. Jackowski 1977; l.d. nr egz. 32/50 i tytuł.

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Martwa natura z niedokończonym portretem, 1978

akwatinta (?), papier; 20,2 x 20 cm (odcisk płyty), 42 x 35 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: T. Jackowski 78. (ołówkiem); tytuł wraz z nr odbitki l. d.: 32/50 Martwa natura z niedokończonym portretem (ołówkiem).

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Eurydyka, 1977

grafika, papier, 27 x 18 cm (odcisk płyty),
44 x 35 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Jackowski 1977- (ołówkiem), nr odbitki i tytuł l. d.: 29/50 Eurydyka (ołówkiem)

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Wspomnienie z K., 1986 r.

akwatinta/papier, 18 x 23,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'T.Jackowski 1986' opisany l.d.: 'é/a Wspomnienie z K.'

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Zuzanna i starcy II

olej, płótno, 64,5 x 50 cm,
sygn. p.d.: T. Jackowski 1976,
na odwrocie opis autorski

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Spacery po Krakowie VIII - czyli z krakowskiego Kazimierza impresja druga , 2002 r.

mezzotinta, akwatinta/papier, 59,5 x 46 cm (zadruk), 70,5 x 51,5 cm (arkusz)
sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: `8/50 Spacery po Krakowie VIII - czyli z krakowskiego Kazimierza impresja druga T. Jackowski 2002.`

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Martwa natura z klepsydrą, 1984 r.

litografia/papier,15 x 17 cm (odbitka), 24 x 30 cm (arkusz)
opisany l.d.: `E/A Martwa natura z klepsydrą`, sygnowany i datowany p.d.: `T. Jackowski 1984 r.`

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Martwa natura z kwiatami, 1978

akwaforta, papier, wym. 21 cm

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Trzy modelki, 1987

akwaforta, 13,5 x 11 cm
sygn. p. d. T. Jackowski

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

WNĘTRZE I, 1982

mezzotinta, odbitka 5 z 50, 16 x 14,5 cm w świetle p-p, sygnowana ołówkiem pod płytą "T. Jackowski 82"; l.d. tytuł pracy.

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Pejzaż z pochylonym drzewem

grafika, papier, 18,6 x 18,3 cm (odcisk płyty), 46 x 34,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: T. Jackowski 85. (ołówkiem), tytuł pośrodku u dołu: Pejzaż z pochylonym drzewem (ołówkiem), nr odbitki l. d.: 18/50 (ołówkiem)

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Modelka i pies, 1990

akwaforta, papier, wym. 26,5x17,5 cm

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Zimowy motyw I, 1986

miedzioryt, papier, 13,5 x 16,2 (odcisk płyty), 35,5 x 28 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: T. Jackowski 1986. (ołówkiem), tytuł i nr odbitki l. d.: 23/50 Zimowy motyw I (ołówkiem)

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Kukurydza

grafika, papier, 20 x 13,5 cm;
sygn. p. d.: T. Jackowski 1977.

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Zuzanna i starcy II, 1980 r.

litografia/papier, 16 x 15 cm
sygnowany i datowany p. d. ołówkiem:
`T. Jackowski 1980`, l. d.: `Zuzanna i starcy II`

Estymacja: 600 - 900 zł

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Kukurydza

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Pejzaż z wieżą, 1975

akwatinta, papier, 25 x 33 cm (odbitka);
sygn. p. d.: T.Jackowski 1975 (sygn. na rycinie )
nr.odbitki: 34/50

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Voyage II- Bruges, 1966

akwatinta, akwaforta, papier, 54 x 39 cm ( sama praca );
sygn. p. d.: T.Jackowski 1966, l. d.: Voyage II- Bruges, śr.: nr.odbitki: 3/ 30

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Zakochani, 1987

miedzioryt, ruletka
wym. 14,5x13,5 cm
oprawiony

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Listopadowy faun, 1990

akwaforta, akwatinta
wym. 14,5x16,5 cm
oprawiona

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Paysage III, 1964

Akwaforta, akwatinta barwna; wym.: 520 x 420 mm; sygn. oł. p.d.: T. Jackowski 1964; l.d. tyt.; odb. 14/30. Lit.: "Tadeusz Jackowski. Katalog wystawy", Legnica 1995, poz. 25.

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Spacery po Krakowie IV wokół wieszcza w Rynku Głównym, 2000

akwatinta, ruletka/papier
52,5 x 67 cm
edycja: e/a

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Spacery po Krakowie III - Teatr im. J. Słowackiego, 1996

akwatinta, ruletka/papier
53 x 67 cm
edycja: e/a

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Pewnego dnia w K., 2003

akwatinta, ruletka/papier
67 x 49,5 cm
edycja: 4/50

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

INWAZJA, 1975 R.

akwaforta/papier,
32 x 44 cm
sygnowana i opisana d.: '"Inwazja" 5/50 T. Jackowski 1967.' oraz dedykacja: 'drogiemu Józkowi | ofiaruję - 14/VII. 68.'

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Paysage II, 1964

Akwaforta, akwatinta barwna
wym.: 520 x 420 mm
sygn. p.d.: T. Jackowski 1964; l.d. tytuł
odbitka nr 14/30.
Lit.: Tadeusz Jackowski. Katalog wystawy, Legnica 1995, poz. 25.

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Pokusa, 1972

Akwatinta barwna
wym.: 640 x 430 mm
sygn. p.d.: T. Jackowski 1972; l.d. tytuł; odbitka nr IV/VI.
Lit.: Tadeusz Jackowski. Katalog wystawy, Legnica 1995, poz. 98.

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Zuzanna i starcy II, 1975

ol., pł.,
46 x 55 cm

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Spacery po Krakowie VI-czyli krotka opowieść o Wawelu, 2001 r.

akwatinta, mezzotinta, 10/50, 59,5 x 46,5 cm, sygn.

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Kościół Bożego Ciała

1964
mzezzotinta/miekki werniks
19x29cm

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Wspomnienie afrykańskie (1971)

sygnowany, datowany p.d.
akwatinta
60x48.5

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Za podwójną zasłoną

mezzotinta, 21 x 14 cm, sygn. d., 12/50 88

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Modelka

mezzotinta, 24 x 15 cm, sygn. d., 9/50 89

JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)

Dziwny sen modelki

mezzotinta, 30 x 20,5 cm, sygn. d., 9/50 1990

liczba obiektów: 45