GROMAIRE Marcel (1892-1971)
akwaforta, sucha igła,
13,5 × 11 cm (odcisk płyty), 24 × 18,5 cm (arkusz)
sygn. na płycie monogramem: G97
cena wywoławcza: Wykup abonament
GROMAIRE Marcel (1892-1971)
Francois Gromaire, Gromaire dessins
Druk artystyczny, wyd. Braun & Cie, Paris 1949; (8°), s. 12, 16 tabl. Tom luksusowych, warsztatowych reprodukcji rysunków Gromaire`a; 6 tom z serii "Plastique" redagowanej przez G. Bessona; odbity na velinie lana. Stan: niewielkie zamoczenie p.d. rogu książki, bez szkody dla tekstu czy kompozycji.
GROMAIRE Marcel (1892-1971)
niesygnowany (z teki F.Gromaire "Gromaire"1949)
litografia
25.4x19.8
GROMAIRE Marcel (1892-1971)
niesygnowany
(z teki F.Gromaire "Gromaire"1949)
litografia
25.5x19.8
GROMAIRE Marcel (1892-1971)
niesygnowany
litografia
25.5x16