GŁOWACKI Zdzisław (1919-1987)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GŁOWACKI Zdzisław (1919-1987)
sygn.l.d.na passe-partout
tusz, akwarela, papier
32.5x23
GŁOWACKI Zdzisław (1919-1987)
GŁOWACKI Zdzisław (1919-1987)
GŁOWACKI Zdzisław (1919-1987)
olej, collage, plótno,
69 x 85 cm
na odwr., na plótnie: DANIEL
GŁOWACKI Zdzisław (1919-1987)
GŁOWACKI Zdzisław (1919-1987)