BOGUSŁAWSKI Stanisław (1893-1964)
akwarela, papier, 60 x 45 cm,
sygn. l.d.: St. Bogusławski
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 45,5 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Bogusławski Krynica 1933
akwarela, gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier,
49 x 66 cm;
sygn. l. d.: St. Bogusławski 1936
Olej, płótno;
52,5 x 70,5
Sygnowany p.d.: St. Bogusławski1929
Na odwrocie napis: Fra Norge Vrangfoss
olej, płótno
sygn. l.d.: ST. Bogusławski
wym.: 49 x 63 cm
Na odwrocie znajduje się fragment naklejki z wystawy w BWA w Poznaniu.