JANKOWSKI Marian
Hetman Stanisław Żółkiewski, 1915
akwarela, papier brązowy; 34 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. JANKOWSKI. 1915.
Praca stanowi swobodne powtórzenie obrazu Juliusza Kossaka "Stanisław Żółkiewski - hetman" - akwareli z 1885 roku.
Por. Kazimierz Olszański "Juliusz Kossak" Wrocław ... - Ossolineum - 1988, il. 535 (cz.-b.).
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANKOWSKI Marian
akwarela/papier, 34 x 49 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: "M. Jankowski"
pochodzenie: kolekcja prywatna
JANKOWSKI Marian
sygnowany l.d.: 'M. JANKOWSKI.'
JANKOWSKI Marian
pastel/papier, 48,5 x 68 cm
sygnowany i datowany p.d.: `M. Jankowski | 1940`
Estymacja: 3 000 - 5 000
JANKOWSKI Marian
Papier Studio Fine Art, Wydruk K2
Format: 50 x 50 cm
Nakład: Seria BW-2010 Numer 11/20
Vintage print
JANKOWSKI Marian
Format: 60 x 60 cm
Nakład: Seria K-2010 Numer 9/20
Vintage print
JANKOWSKI Marian
akwarela, tektura
sygn. p.d.: M.Jankowski / 1913
wym.: 31 x 41 cm
Na odwrocie naklejka z galerii
JANKOWSKI Marian
RÓŻE W NIEBIESKIM WAZONIE, 1914
pastel, 58,5 x 43,2 cm
sygnowany l.d.: "M. Jankowski 1914"
na odwrocie kartka wystawiennicza z danymi o obrazie