KABALA Justyna (ur. 1981)
olej, płótno, 70 x 140 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
KABALA Justyna (ur. 1981)
KABALA Justyna (ur. 1981)
KABALA Justyna (ur. 1981)
olej, płótno, 70 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
2011 - wystawa indywidulana "2,5 malarstwa", Galeria (-1), Centrum Olimpijskie, Warszawa
KABALA Justyna (ur. 1981)
KABALA Justyna (ur. 1981)
olej, płótno, 100 x 80 cm
KABALA Justyna (ur. 1981)
KABALA Justyna (ur. 1981)
KABALA Justyna (ur. 1981)
KABALA Justyna (ur. 1981)
KABALA Justyna (ur. 1981)
Kolaż imaginacyjny nr 8, 2013 r.
gazeta/papier, 29,7 x 21 cm
KABALA Justyna (ur. 1981)
KABALA Justyna (ur. 1981)
olej, płótno,
70 x 140 cm
KABALA Justyna (ur. 1981)
olej, płótno
70x90 cm
KABALA Justyna (ur. 1981)
Olej, płótno, 70 x 140 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: J/K/11/Justyna Kabala/Spotkanie/Meeting/70 x 140/2011
KABALA Justyna (ur. 1981)
KABALA Justyna (ur. 1981)
Olej, płótno;
40 x 80 cm
Sygn. na odwrocie: "lesbian girls"/ Justyna Kabala 2008