HANULAK Monika
ołówek, papier; 29,5 x x20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: "MUST HAVE" MONIKA HANULAK 2018.
cena wywoławcza: Wykup abonament
HANULAK Monika
rysunek, papier, 30x42 cm
sygn. p.d.: "TRZY MISIE", MONIKA HANULAK 2013
HANULAK Monika
ołówek, papier 120 gr, 29,8x40 cm
sygn. p.d. M. Hanulak 2013
HANULAK Monika
rysunek ołówkiem na papierze typu Fabriano 90g, 29,7 x 42 cm,
sygn. na licu w prawym dolnym rogu: MH
HANULAK Monika
AKWAFORTA
100x70
2001
HANULAK Monika
akwaforta 99 x 67 cm
HANULAK Monika