SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 34 × 49 cm
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak.
na odwrocie autorskie studium olejne wnętrza lasu.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 20 x 28 cm,
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 35 x 50 cm
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej/tektura, 33 x 48 cm
sygnowany l.d.: 'Juliusz Słabiak'
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
KOŚCIÓŁ ŚW. WOJCIECHA NA RYNKU KRAKOWSKIM
Olej, tektura; 25 x 25 cm
Sygnowany l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 35 x 50 cm
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 24 x 33,5 cm
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Widok na Sukiennice i kościół Mariacki w Krakowie
olej, płótno, 34,5 x 50 cm, sygn. l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 49,5 x 68 cm, sygn. l.d.: Juliusz Słabiak / Kraków
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno; 50,5 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak, niżej dopisane wtórnie?: 1970.
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, płótno; 50 x 69 cm
Sygnowany l.d.: Juliusz Słabiak / Kraków
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej/tektura, 23,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'Juliusz Słabiak'
- kolekcja prywatna, Wiedeń
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno
49,5 x 69 cm
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak
Na odwrocie nalepka na płótnie - opatrzona pieczęcią Rady Narodowej m. Krakowa zezwolenie na wywóz obrazu za granicę.
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 55 x 74 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak.
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej/tektura, 49 x 69,5 cm
na odwrociu szkic kompozcyjny wykonany farbą olejną i ołówkiem oraz napis 'Nr. 74'
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej/płótno, 50 x 70 cm
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, płótno dublowane, 61 x 80 cm
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, płótno; 53 x 73,5 cm
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 55 x 75 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
WIDOK NA ULICĘ FLORIAŃSKĄ W KRAKOWIE
Olej, tektura; 33,5 x 50 cm
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
WIDOK NA KOŚCIÓŁ MARIACKI SPOD SUKIENNIC W KRAKOWIE
Olej, tektura; 35 x 50 cm
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, płótno, 58 x 98 cm,
sygn. p.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 50 x 69 cm, sygn. p.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno; 48 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Kwiaciarki na Rynku Głównym w Krakowie
olej, tektura, 34,5 × 48 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Góralskie wesele, lata 1930-40
olej, płótno, 50 × 70 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno; 55,5 x 75,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 50 × 70 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 34,5 × 48 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 34 × 50 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
3 500 - 4 500 zł
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 44 x 54 cm,
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 50,8 × 35,8 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
praca nieoprawiona
Estymacja:700 - 1 000 zł
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej/płótno, 63 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Juliusz Słabiak`
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
1. Rynek w Krakowie - Widok na kościoły św. Wojciech i Mariacki
2. Pejzaż tatrzański
olej, tektura; 49,5 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak (po stronie Rynku w Krakowie).
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej na tekturze, 49,5 x 69,5 cm,
sygnowany l.d. "Juliusz Słabiak"
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 76 x 92 cm;
sygn. p. d.: Juliusz
Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 60 x 78,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak / Kraków
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno,
48 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
PEJZAŻ WIEJSKI Z CHATAMI I WOZEM NA DRODZE
Olej, płyta;
50,5 x 70 cm
Sygnowany p.d.: J. Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 35 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, tektura;
34,5 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 35 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno
55 x 75 cm
sygn. p.d.: Juliusz Słabiak / 1956
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, płótno,
50 x 70 cm,
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura,
35 x 50 cm
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura,
34 x 50 cm;
napis p. d.: Najdroższej Lusi / Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej/tektura, wym.: 35 x 50 cm
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak. Obraz dwustronny, na odwrocie "Chłopak pojący konie"
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 34,5 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 34 x 50 cm;
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, płótno; 48,5 x 68,5 cm w świetle
Sygnowany l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej na tekturze, 50 x 69,3 cm,
sygnowany l.d. "Juliusz Słabiak", na plecach odręczny autorski napis "Autor: Juliusz Słabiak / ucz. Wojciecha Kossaka / Temat: Obóz cygański / Stwierdzam autentyczność / mojej pracy Juliusz Słabiak / 1956 r."; dedykacja odręczna z 23 X 1987 r. oraz ślad pieczątki (nieczytelny)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, tektura; 33,5 x 49,5 cm
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 50 x 70cm,
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Widok na kościół Mariacki w Krakowie
olej, tektura, 34 x49,5 cm;
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, sklejka, 48 x 33,5 cm;
Sygn. p.d.- Juliusz Słabiak / 1945
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Widok na Kościół Mariacki w Krakowie
olej, płótno, 34,5 x 50 cm; sygn. l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, tektura; 34,6 x 50,1 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, płótno; 71,8 x 95,3 cm
Sygnowany brązowym olejem l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, płyta, 34,5 x 50 cm
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, płótno 35 x 50 cm
Sygn. l.d.: Juliusz Słabiak